Zápěstní tlakoměr Veroval

Kód: 12623
Neohodnoceno
1 450 Kč 1 198,35 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Se zápěstním tlakoměrem snadno kdykoli zjistíte svůj aktuální tlak. Přístroj vás navíc upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep.

 

Zápěstní tlakoměr Veroval změří přesné hodnoty systolického i diastolického krevního tlaku a tepové frekvence. Navíc vás upozorní i na případný nepravidelný srdeční tep.

Přístroj není potřeba nastavovat, ihned po vybalení je připraven k používání. Napumpování probíhá automaticky, díky tomu je měření rychlé, snadné a pohodlné.

Na Veroval zápěstní tlakoměr se vztahuje prodloužená záruka 5 let.

Do aplikace Veroval medi.connect si jednoduše stáhnete naměřená data, která můžete podrobně analyzovat nebo sdílet se svým lékařem. USB kabel pro propojení s počítačem je součástí balení.

Tlakoměr s velkým displejem a jednoduchým ovládáním přesně měří systolický i diastolický krevní tlak a tepovou frekvenci. Zápěstní tlakoměr umí upozornit i na nepravidelný srdeční tep.
Díky svým malým rozměrům a velmi snadnému použití je vhodný např. na cesty, do kanceláře, do auta či k okamžitému měření krevního tlaku po sportovním výkonu apod. Je tedy ideální pro rychlou kontrolu krevního tlaku kdekoliv a kdykoliv. 

Hlavní výhody zápěstního tlakoměru Veroval

  • Přehledné ikony pro vyhodnocení,
  • extra velký LCD displej,
  • propojení s bezplatnou aplikaci Veroval medi.connect,
  • možnost ukládat měření pro 2 různé osoby,
  • kontrola správné polohy měření.

Obsah balení

  • Tlakoměr k měření krevního tlaku
  • 2× baterie 1,5V AAA
  • USB kabel
  • Krabička na uložení
  • Návod k použití se záručním listem

Spolehlivé měření skutečného tlaku

Při nervozitě krevní tlak stoupá, mnoho lidí vnímá vyšetření u lékaře jako stresující záležitost. Říká se tomu syndrom bílého pláště, pokud ho máte, budou hodnoty tlaku naměřené v ordinaci pravděpodobně výrazně zvýšené.

Změřte si svůj tlak v klidu a pohodlí domova. Vše o krevním tlaku se dozvíte na stránce www.tlakomery.cz.

Dostatečně velká kapacita

Přístroj dokáže ukládat výsledky měření pro 2 různé osoby. Kapacita stačí na uložení až 100 měření pro každou z nich. Baterie vydrží přibližně 1000 měření.

Kontrola správné polohy měření

Pro přesný výsledek měření umístěte tlakoměr do výšky srdce. V přístroji je integrovaný systém pro kontrolu polohy. Jakmile se na displeji zobrazí „OK“, našli jste tu správnou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: