JAK SE K NÁM DOSTANETE?

Jak se k nám dostanete?

Prodejna se nachází v přízemí supermarketu Billa, hned vedle polikliniky Opatovská. Při jízdě osobním vozem využijte venkovní parkoviště supermarketu. Při vyšší imobilitě lze zaparkovat z Opatovské ulice na chodníku přímo před prodejnou. Do prodejny se lze dopravit i městskou hromadnou dopravou, a to metrem (zastávka metra C “Opatov, Háje”) a pokračovat autobusy č.136, 213 (autobusová zastávka "Ke Kateřinkám"). Bezbariérový přístup až do prodejny!!!

"Florence Nightingalová" (1820 – 1910) ovlivnila zdravotní péči 19. a 20. století v celém světě. Při vyslovení jejího jména se nám zpravidla vybaví obrázek ženy s lampou. Lampa z ní skutečně udělala slavnou a mezinárodní hrdinku. Svůj život zasvětila boji za práva nemocných, poukazovala na nedostatky v systému ošetřovatelské a lékařské péče a také sama navrhovala změny. Chtěla inovovat nemocnice tak, aby se zde nemocní cítili jako doma. Florence preferovala pět základních elementů: ochrana zdravého prostředí, čistý vzduch, funkční odpady, čistota a světlo. Neměla ráda, když se pacienti dívali do čtyř holých stěn. Tvrdila, že různé barvy evokují různou odpověď a že květiny působí blahodárně a kurativně. V roce 1907 ji král Edward VII., jako první ženě v historii, předal vyznamenání za zásluhy. Její odkaz sestrám nového milénia je stále platným a aplikovatelný jako před sto lety."

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení