Nosní konvička Rhino-Horn pro dospělé

Kód: 7090001498251
Neohodnoceno
Značka: PHARMOS,a.s.
319 Kč 263,64 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konvička Rhino Horn je určena pro výplach nosu slanou vodou, přičemž dochází k čištění vnitřní části nosu. Užívá se v případech ucpaného nosu, nachlazení, při zánětu nosních dutin, případně při alergii a senné rýmě. Přispívá k uvolnění tzv. zadní rýmy a funguje jako prevence zánětu středního ucha.

Propláchnutí nosu slanou vodou působí preventivně, otužuje nosní sliznici a činí ji tak odolnější vůči virovým či bakteriálním infekcím. U osob trpících chronickou alergickou rýmou (především v důsledku alergie na pyl a prach) dojde při výplachu nosu k odstranění alergenů, a tím ke zmírnění obtíží.

Průplach nosu slanou vodou působí léčebně při akutních i chronických zánětech nosních dutin, kdy solný roztok NaCl odplavuje zánětlivý sekret, zvlhčuje sliznici a urychluje její regeneraci. Proplachování pomáhá při obtížích s ucpaným nosem následkem rýmy, nachlazení, senné rýmy nebo alergie na pyl a prach.

Slaný roztok naléváme pomocí konvičky do jedné nosní dírky a druhou dírkou jej necháme vytékat ven. Postup zopakujeme i u druhé nosní dírky. Jemným vysmrkáním pak odstraníme přebytek roztoku. Vhodné i pro děti od cca 5 let věku za přítomnosti dospělé osoby.

Konvička Rhino Horn vám pomůže při nachlazení, když máte ucpaný nos, trpíte záněty nosních dutin nebo máte alergii či sennou rýmu.

Solný roztok nalévejte pomocí konvičky Rhino Horn do jedné nosní dírky a druhou dírkou roztok samovolně vytéká ven, přičemž dochází k čištění vnitřní části nosu a dutin. K proplachování nosu se používá vlažná voda obohacená o kuchyňskou sůl NaCl.

Odměrka, která je součástí balení, má objem 2,3ml (2,7g NaCl), což v daném objemu konvičky RHINO HORN vytvoří 0,09% fyziologický roztok.

Doporučujeme jako součást každodenní hygieny a léčebně při akutních i chronických zánětech nosních dutin, včetně alergické rýmy sezónní i celoroční.

Péče o nosní sliznici pomáhá udržet její homeostázu a schopnost vykonávat náročné funkce. Konvička je vhodná pro děti od 5 let (eventuálně i o něco mladší, jsou-li šikovné) a dospělé. V případě hygieny stačí jeden výplach denně, při akutních obtížích lze používat 2-4x za den. Ani při dlouhodobém používání nebyly pozorovány nežádoucí vedlejší účinky.

 

Návod na propláchnutí nosu konvičkou Rhino Horn

1) Odměřte kuchyňskou sůl

2) Dolejte vlažnou vodu

Použijte obyčejnou kuchyňskou sůl a odměrku, která je součástí balení. Nepoužívejte žádné náhražky soli.

Konvičku Rhino Horn naplňte pitnou a nezávadnou vlažnou vodou s teplotou, která vám bude příjemná.

3) Vypláchněte nos a dutiny

4) Vysmrkejte nos

Výplach nosu čistí a uvolňuje sliznice. Solný roztok samovolně a šetrně protéká nosními dírkami. Vysmrkejte zbývající vodu z propláchnutého nosu, výsledkem bude uvolněný nos a skvělý pocit!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: