Tester alkoholu V-net AL 5500, 0,0 - 4,0 promile

Kód: 16343
Neohodnoceno
1 989 Kč 1 643,80 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Osobní alkohol tester se širokým rozsahem hodnot, který díky citlivému polovodičovému senzoru přesně změří vaši aktuální hladinu alkoholu v dechu, abyste se vyhnuli pokutám.

Častokrát potřebujete vědět, zdali vám v žilách či dechu nekoluje byť třeba jen zbytkový alkohol. Abyste se vyhnuli ztrátě bodů, pokutám nebo problémům v zaměstnání, je vhodné se před každou jízdou otestovat. Jednoduchou možností, jak toho docílit, je osobní digitální alkohol tester AL 5500 společnosti V-Net, který zaujme širokým rozsahem měřitelných hodnot a relativně nízkou chybou, která činí maximálně 10 procent. Srdcem přístroje je citlivý polovodičový senzor, jenž lze po čase kalibrovat pro maximální přesnost. Další předností je velmi krátká doba regenerace, takže můžete měření po 30 sekundách opakovat. Potěší také čitelný digitální displej, který vás při zapnutí přístroje informuje o provedeném počtu měření a upozorní i na nabití baterií, které jsou součástí balení.

Velký rozsah, přesné měření

Přístroj se vyznačuje širokým rozsahem měření v rozmezí 0,0-4,0 promile alkoholu v dechu. Navíc se chlubí chybou měření pouze ± 10 %. Polovodičový senzor je samozřejmě kalibrovatelný a tento proces výrobce doporučuje pro maximální přesnost podstoupit každých 6 měsíců. Počet měření od posledního servisu vidíte na displeji.
 

Ryhlé měření s krátkou dobou regenerace

U naprosté většiny alkohol testerů musíte před samotným dýchnutím určitou dobu čekat a po vlastním testu následně zařízení dopřát čas na regeneraci, abyste jej mohli znovu použít. Model AL 5500 slibuje pouze patnáctivteřinovou inicializaci a třicetivteřinovou pauzu mezi jednotlivými testy.
 

Vše potřebné přímo v balení

V rámci originálního balení naleznete vše, co k provozu alkohol testeru potřebujete – vedle samotného přístroje s digitálním displejem jsou přiloženy dvě tužkové alkalické baterie, na jejichž vybití vás zařízení samo upozorní, a pětice originálních náústků, které lze v případě potřeby snadno dokoupit.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: