Masážní rohož 34x43cm spojovací

Kód: 373
Neohodnoceno
Značka: Akura
810 Kč 669,42 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masážní rohož se používá na bodovou masáž a akupresuru chodidla, ale i zad a svalových skupin.Výstupky na rohožce působí na aktivní body a reflexní zóny nohou nebo jiných částí těla.Podrážděním uvedených míst se stimuluje krevní oběh, zlepšuje se metabolismus a oběhový systém, zmírňují se kloubové potíže, zmenšují se subjektivní těžkosti a dochází k celkovému uvolnění.


Způsob použití:

Akupresurní rohož doporučujeme používat do koupelen,sprchových koutů, k bazénům a do rehabilitačních středisek.Doba šlapání nebo chození po rohoži by měla být 5 až 10 minut, nejlépe při ranním a večerním mytí.Například při sprchování je vhodné přešlapovat po rohožce a střídat teplou a studenou vodu.Doporučuje se při celkové únavě.

Zákaz použití:

Masáž se nesmí používat při bolestech nejasného původu, u akutních zánětů, onemocnění kůže a křečových žil. Dále u těhotných žen a stavů těžkého onemocnění vnitřních orgánů. O vhodnosti a způsobu masáže se vždy poraďte se svým ošetřujícím lékařem.Výrobek lze očistit hadříkem namočeným ve vlažné vodě.Na čištění nepoužívejte rozpouštědla a žádné agresivní prostředky.Vyvarujte se mechanického poškození výrobku.Výrobek není určen jako dětská hračka. Výrobek není vhodný pro děti do 3 let.Nebezpečí polknutí malých částí.


Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní, akupresurní pomůcky
Záruka: 2 roky
Typ: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: