Alkoholtester dig. JOYCARE JC-224 Duecento24

Kód: 12983
Neohodnoceno
885 Kč 731,40 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Alkoholtester digitální JOYCARE JC-224 Duecento24, zdravotnický prostředek, je kompaktní, přesný a spolehlivý alkoholtester. Měřící rozsah 0-2 promile (g/l). Není třeba kalibrace během provozu. Snadná obsluha pro každodenní použití. Alkoholtester má podsvícený displej a zvukovou signalizaci >= 0,5 g/l. Doba měření 8 vteřin.

K získání co nejspolehlivějších výsledků se doporučuje počkat s měřením 45 minut po konzumaci posledního alkoholického nápoje. Po 45 minutách je alkohol zcela absorbován do krevního oběhu.

K čistění nepoužívejte žádné chemické čistící prostředky, otřete jemně přístroj navlhčeným hadříkem. Neponořujte přístroj do vody ani jiné kapaliny.

Balení obsahuje:
- Přístroj
- 2x testovací baterie 1.5V DC (typu AAA)
- CZ- návod

Hmotnost přístroje s baterií cca 50 g.

Dávkování a způsob užití

Používejte kdykoliv, dle potřeby. Pro co nejvyšší přesnost výsledků se doporučuje před dýchnutím do přístroje nekouřit, nejíst mentolové bonbony, čokoládu a nepožívat léky. Přístroj dále nepoužívejte bezprostředně po požití alkoholu, hrozí poškození senzoru v přístroji. V případě takového použití se na přístroj nevztahuje záruka a nebude uznána reklamace.

Upozornění

Likvidace tohoto výrobku či použitých baterií musí být provedena v souladu s místními předpisy pro likvidaci výrobku. V žádném případě nevyhazujte přístroj či vybité baterie do smíšeného komunálního odpadu. Výrobek odevzdejte v nejbližším odpadním dvoře či prodejně, kde byl výrobek zakoupen.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: