Aunity Zubní pasta ANIODENT Mineral

Kód: 12119
Neohodnoceno
179 Kč 147,93 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompletní specifikace

ANIODENTMineral Minerální zubní pasta s anionty, bez cukru a bez fluoridu, s minerálními solemi a s příchutí čerstvé máty. Zajistí dlouhotrvající čerstvý dech.
Aniontová zubní pasta působí díky soli, která bila optimalizovaná pomoci nanotechnologii.Během kartáčovaní zubů, ústní teplota a tření se postarají, aby zubní pasta bila zásobena energií. Voda se vstřebává a uvolňuje a přitom se vytvářejí anionty. Anionty absorbují anaerobní bakteriální kmeny, které se naházejí v ústní dutině, při tom je ničí a brání jejich další tvorbě. Výsledek je snížení tvorby zubního plaku, dásně jsou dobře prokrvené. Minerální soli poskytují přírodní stopové prvky, podporují tvorbu probiotických kultur v ústní dutině a stimulují prokrvení dásní. Škodlivé bakterie jsou zničené a tím se zabráni zápachu z úst. Výsledkem jsou čisté a zdravé zuby.


Minerální soli napomáhají udržovat dásně v dobrém zdraví, poskytují řadu stopových prvků a zajišťují tvorbu probiotických kultur v ústech.

Tibetská prasůl
Prasůl, která se získává hlavně v Tibetu a v Číně, vznikla během odpařování mořské vody asi před 300 miliony let. Prasůl sestává převážně z chloridu sodného, ​​ale také obsahuje další neutrální složky, které se nacházejí v lidském těle, jako je jod, draslík, vápník, hořčík, železo a další látky důležité pro člověka. Prasůl napomáhá regulovat metabolismu člověka.

ANIODENT Minerální zubní pasta s anionty a minerálními solemi obsahuje různé rostlinné extrakty, které spolu s anionty optimálně chrání zuby a prostor v ústní dutině.Přírodní máta osvěžuje a zajišťuje dlouhotrvající svěžest v ústech. Jemná chuť zeleného čaje může eliminovat špatný zápach úst.Tato zubní pasta je vyrobena bez cukru a působí proti problémům vyvolaným konzumací cukru.

Použití: Naneste na zubní kartáček zubní pastu a po dobu min. 3 minut čistěte zuby směrem od dásni. Po každém čištění vypláchněte ústa čistou vodou. Pro děti do 6 let stačí dát na kartáček množství zubní pasty velikosti hrášku. Doporučujeme si čistit zuby minimálně dva krát denně – sníží se riziko zubního kazu, zvýší se účinnost čištění zubů, pomůžeme dásním, aby byly v dobrém stavu, svěží dech.

Dávejte si pozor na cukr. Alespoň jednou ročně navštivte vašeho zubaře.

Množství:165g Země původu:Německo

Složení:sorbitolhydrated silicaaquapropylene glycolpeg-32 , sodium lauryl sulfatearomasodium chloride (minerální sůl)cellulose gumxanthan gumsodium benzoatexylitoltetrasodium pyrophosphate, vitamin B2, ci 42090ci 19140

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: