Refit Ice masážní gel s mentholem 230ml

Kód: 16202
Neohodnoceno
210 Kč 173,55 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Refit Ice masážní gel s mentholem 230ml

REFIT ICE gel Menthol - na bolesti zad je extra silný gel s výrazným chladivým efektem.

Velice účinný, extra silný gel, který obsahuje 2,5 % přírodního mentholu a komplex dalších velice účinných látek. Skutečně ideální pomocník nejen při bolesti zad. Oceníte ho i při bolestech hlavy, stačí si malé množství gelu rozetřít vzadu na krk.
 
Vyzkoušejte ryzí sílu mentholu při bolesti zad!
 
Je zvláště vhodný na silně namožené zádové svaly po jednostranné zátěži. Používá se také při celkové únavě nebo po těžkém sportovním výkonu.
 
Co víme o mentholu?
Menthol se získává z máty peprné (latinský název: mentha piperita)
Blahodárný účinek této rostliny spočívá především v silici a její složce - mentholu, který zevně potlačuje citlivost nervových zakončení tím, že vyvolává pocit chladu. Důležité je také to, že menthol působí antisepticky a protizánětlivě. Mátě se nejlépe daří v půdě s dostatkem vláhy a světla. Ideálně pak v teplejších chráněných polohách. Pěstuje se ve většině evropských zemí na velkých plochách.
 
Co víme o bolesti zad?
Bolesti zad nám mohou silně znepříjemňovat život. V některých případech mohou být tak úporné, že se postižený nemůže ohnout, má omezenou hybnost nebo nedokáže stát ve vzpřímené pozici. Na pováženou je, když je bolest bodavá nebo začne vystřelovat do končetin. V takovém případě se často jedná o vyhřeznutí meziobratlové ploténky.
 
Složení REFIT ICE gelu s mentholem
Aqua, Isopropyl Alcohol, Menthol, Laureth-9, Camphor, Carbomer, Sodium Hydroxide, Methylchloroisothiazolinone, Methyllisothiazolione

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: