Sladidlo DiaChrom

Kód: 1248 1248/416 Zvolte variantu
Neohodnoceno
56 Kč 247 Kč od 56 Kč 46,28 Kč bez DPH 204,13 Kč bez DPH od 46,28 Kč bez DPH
Externí sklad Externí sklad Zvolte variantu
Typ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

DiaChrom je stolní sladidlo, jehož největší předností je to, že vedle sladící složky obsahuje navíc biologicky vysoce aktivní glukózotoleranční faktor. Tento komplex se zapojuje do mechanismů vedoucích ke snižování koncentrace cukru a cholesterolu v krvi. Má také vynikající chuť velmi podobnou cukru a bez nepříjemných pachutí. DiaChrom je vhodný v rámci dietních opatření při onemocněních jako je cukrovka nebo vysoký cholesterol. Není však určen jen pro diabetiky, ale také pro všechny osoby, které z jakýchkoliv důvodů omezují příjem cukru v potravě a chtějí sladit zdravě.

 

DiaChrom spojuje příjemné s užitečným. Nejen že si osladíme téměř bez kalorií, ale současně dostaneme do těla glukózotoleranční faktor, který v konečném důsledku vyvolává snížení hladiny cukru v krvi. Při pravidelném používání dochází postupně i ke snižování obsahu cholesterolu.

 

DiaChrom 80 tablet
Balení obsahuje 80 tablet, každá tableta má sladivost odpovídající cca 4,4 g cukru (velká kostka cukru), ale má o 95,6% nižší kalorickou hodnotu. Energetická hodnota 1 tablety je pouze 3,3 kJ (0,77 kcal).

 

DiaChrom 600 tablet
Balení obsahuje 600 tablet, každá tableta má sladivost odpovídající cca 4,4 g cukru (velká kostka cukru), ale má o 95,6% nižší kalorickou hodnotu. Energetická hodnota 1 tablety je pouze 3,3 kJ (0,77 kcal).
Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: