Tena Shampoo Cap Mycí čepice 1ks

Kód: 12416
Neohodnoceno
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tena Shampoo Cap je bezoplachová mycí čepice s obsahem šampónu a kondicionéru, která představuje snadnou a pohodlnou alternativu běžného mytí vlasů na lůžku bez nutnosti vlasy následně oplachovat vodou. Vhodné pro osoby se ztíženou pohyblivostí, upoutané na lůžko nebo pro osoby trpící strachem z vody (hydrofobie). Pro jednorázové použití. Univerzální velikost. Balení obsahuje 1 kus vlhčené mycí čepice.

Čepice Tena Shampoo Cap je navlhčená a obsahuje složku na mytí vlasů bez nutnosti oplachování. Obsažený šampón a kondicionér s jemnou vůní pomáhají udržovat přirozené pH pokožky hlavy. Po umytí zanechávají pocit svěžesti, čistoty a měkkých vlasů. Tena Shampoo Cap představuje snadnou a pohodlnou alternativu běžného mytí šamponem, kondicionérem a vodou a je proto vhodná zejména k péči o pacienty se ztíženou pohyblivostí nebo upoutané na lůžko, ale také pro osoby trpící strachem z vody (hydrofobie). Mytí vlasů pomocí vlhčené mycí čepice v sobě navíc skýtá bonus v podobě relaxační a uklidňující masáže hlavy. Čepice má univerzální velikost, je dermatologicky testována a neobsahuje parabeny. Určena pro jednorázové použití.

Jak ji používat?

Čepici nasaďte na hlavu a jemně promněte celou plochu hlavy. Pro větší pacientovo pohodlí je možné čepici ohřát v mikrovlnné troubě.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: