kartáčky MEZIZUBNÍ TePe RůŽOVÉ 0.4mm

Kód: 16004
Neohodnoceno
211 Kč 174,38 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečujte o své zuby s maximální péčí. Vyberte si tyto mezizubní kartáčky, které byly navrženy stomatologickými odborníky, vsaďte na prevenci a udržte si zdravý chrup po celý život!

Tyto vysoce kvalitní mezizubní kartáčky byly navrženy ve spolupráci s předními stomatologickými odborníky a vyznačují se vyšší ohebností a prodlouženou životností. Švédská značka TePe působí na trhu již od roku 1965 a věnuje se vývoji a výrobě vysoce kvalitních funkčních výrobků orální hygieny s cílem zvýšit povědomí o prevenci v péči o chrup.

Jednotlivé kartáčky se vyznačují svou praktičností a šetrností vůči zubům a ústní dutině. Oproti konkurenčním výrobkům disponují drátkem potaženým umělou hmotou, aby nedocházelo k poškození zubní skloviny a dásní.

Jen tak se nezlomí

Efektivita čištění a dlouhodobá trvanlivost kartáčku byla zajištěna díky speciálně vybraným vláknům a jedinečně navrženému držátku. To vše společně s kvalitním zpracováním zaručuje, že se kartáček jen tak nezlomí.

Správný výběr kartáčku

V průběhu výběru kartáčku je nezbytné zvolit jeho vhodnou velikost. Při manipulaci je důležité, aby vlákna snadno prostoupila mezizubním prostorem. V žádném případě kartáček netlačte násilím mezi jednotlivé zuby.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: