Perličková a masážní lázeň na nohy Medisana FS881

Kód: 13310
Neohodnoceno
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perličková lázeň na nohy Medisana FS 881 bude rozmazlovat Vaše nohy, prohřeje a osvěží je v příjemné perličkové koupeli. Kromě toho je může i intenzivně masírovat pomocí masážních výčnělků na dně přístroje. Masážní a vibrační lázeň na nohy stimuluje a masíruje chodidla, uvolní svaly, zlepšuje prokrvení v oblasti chodidel a již po několika minutách navodí pocit svěžesti. Lázeň má funkci udržování teploty vody (nikoliv dohřívání studené vody). Masáž chodidel lze doplnit o reflexní masáž akupunkturním masážním výčnělkem, na který lehce položíte chodidlo a rotačními pohyby zvýšíte oběh krve, což bude mít povzbudivé účinky pro Vaše nohy

Medisana FS-881 je perličková a masážní lázeň na nohy, která ulevuje chodidlům od bolesti. Ideální pro zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu v oblasti chodidel. Lázeň má tři různá variabilní nastavení: vibrační masáž, perličková masáž a vyhřívání.

 

Barva: bílá/žlutá

 

Vlastnosti:

- lázeň nohou 3v1 - vibrační masáž, perličková masáž a vyhřívání

- ideální pro zlepšení prokrvení pokožky a uvolnění nohou

- uleví chodidlům od bolesti

- výkon 3000 ot./min.

- upevnění pomocí přísavek

 

Rozměry: 38 x 33,5 x 14,5 cm

Medisana

Medisana Společnost MEDISANA už téměř 30 let vyrábí přístroje pro domácí zdravotní péči. Její produkty po desetiletí pomáhají lidem sledovat jejich vlastní zdravotní stav, pečovat o své zdraví bez rizika a používat zkrášlující přístroje na profesionální úrovni. Při výrobě přístrojů těží MEDISANA z dlouholetých zkušeností, nadšení, technologické vyspělosti, kreativity i velmi vysoké motivace lidského zdraví.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: