Maxtaping 5cm x 4m

Kód: 2210/2189 2210 Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Oppo
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Externí sklad Externí sklad Zvolte variantu
Ostatní
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Systém Maxtaping má široké využití a nachází uplatnění například v oblastech rehabilitace, lékařské péče a sportu. Pomáhá tišit bolest, přináší úlevu během zánětlivých stavů a posiluje oslabené svalové tkáně, čímž zvyšuje jejich výkonnost. Předností systému Maxtaping je jeho jednoduché použití a také – ve srovnání s tradiční sportovní páskou - nízká cena. Je charakteristický větší flexibilitou a neomezuje pohyby měkkých tkání.

Maxtaping je zhotoven ze stoprocentní bavlny bez přídavku latexu a bez přídavku jakýchkoliv léků. Tloušťka a váha Maxtapingu během nošení navozuje pocit druhé pokožky, což výrazně zvětšuje pocit komfortu během používání. Akrylové lepidlo je aktivováno teplem a způsobuje vznik zvlněné, perforované a dobře větrané plochy. Maxtaping je odolný proti vodě a může být používán během sportovní zátěže. Obvykle je možné ponechat Maxtaping na kůži po dobu 2-3 dnů po aplikaci. Páska se neodlepí a nedojde ke zmenšení její funkčnosti dokonce ani po ponoření do vody. Maxtaping je velmi elastický a může se roztáhnout až do 140% své původní délky a díky tomu žádným způsobem neomezuje pohyby měkkých tkání.

Díky unikátní formule správně použitý systém Maxtaping zpevňuje kůži, zlepšuje krevní oběh, zlepšuje metabolismus a zmírňuje otoky. Přispívá také k zlepšení propriocepce. Během provádění cviků Maxtaping podporuje a roztahuje měkké tkáně a tímto zrychluje proces léčby, zamezuje vzniku zranění a pomáhá zvýšit celkový výkon organismu.

Aplikace Maxtapingu je jednoduchá, je odolný a vhodný pro každého. Má celou škálu použití: pomáhá zachovávat správnou axiální polohu kloubů, usnadňuje pohyb oslabeného svalstva, tiší bolest, zmírňuje otoky a zánětlivé stavy, zvětšuje rozsah pohybů a zamezuje vzniku úrazů. Je možné ho použít na každé části těla.

Použití Maxtapingu je vhodné v následujících případech:
-potlačování bolesti;
-zmenšení otoků a zánětlivých stavů;
-vyrovnávání nadměrného svalového napětí a fascie;
-prevence nadměrného roztažení a zatížení oslabeného svalstva;
-zmenšení tuhosti svalstva a svalových křečí;
-zvětšení rozsahu pohybů;
-rehabilitace svalů a zlepšení propriocepce;
-zlepšení držení těla a obnova mezisvalové rovnováhy;
-zachování správné struktury tkání;
-zamezení vzniků úrazů;
-zlepšení pohybových možností.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tejpovací pásky
Záruka: 2 roky
Typ: 1 ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: