Lomikam 90 tablet

Kód: 15656
Neohodnoceno
Značka: Ardez
780 Kč 678,26 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lomikam je doplněk stravy,který obsahuje tyto účinné látky: Phyllanthus niruri, Chrysanthellum americanum, Citráty (hořečnatý a draselný)

Citráty jsou soli kysleiny citrónové a v těle jsou přeměňovány na alkalické látky vylučované močí.
Phyllanthus niruri podporuje normální funkci močové soustavy.
Chrysanthellum americanum je antioxidant.

Balení obsahuje 90 tablet.

Dávkování a způsob užití

1 tableta denně na lačno.

Složení

Plnidla (mikrokrystalická celulosa, hydrogenfosforečnan vápenatý), citrá hořečnatý, citrát draselný, Phyllanthus niruri L. z toho 15 % taniny, kyselina stearová, Chrysanthellum americanum (L.) Vatke, protispékavé látky (Karboxymethylcelulosa sodná, oxid křemičitý), potahové látky (hydroxypropylmethylcelulosa, mikrkrystalická celulosam kyselina stearová), barviva (oxid titaničitý, beta - karoten, karamel, Žluť SY, červeň allura AC).

Upozornění

Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku.
 
 
 
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

LOMIKAM je nový typ doplňku stravy, který obsahuje unikátní kombinaci složení pro močovou soustavu. Jeho složení bylo vyvinuto s ohledem na novodobé změny stravovacích návyků i životního stylu populace (např. vyšší konzumace masa, sedavé zaměstnání apod.)

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

 

Ledviny se významně podílejí na udržování acidobazické rovnováhy tím, že vylučují kyselé nebo zásadité látky z organismu a ovlivňují tak pH moči. Je-li pH moči nízké, může docházet ke vzniku močových kamenů, což jsou nejčastěji konkrementy šťavelanu (oxalátu) vápenatého, fosforečnanu vápenatého, nebo kyseliny močové. U zdravého člověka je pH moči ovlivněno nejvíce složením stravy.

Složení

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy,  Phyllanthus niuri, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.CITRÁTY (hořečnatý & draselný) - zvýšení ph moči, vázají vápník

CITRÁTY (hořečnatý & draselný)

Citráty jsou soli kyseliny citronové. V těle jsou přeměňovány na alkalické látky vylučované močí, čímž přispívají ke zvýšení pH moči (čím větší pH, tím zásaditější prostředí.) Citráty mají schopnost vázat vápník a snižovat jeho koncentraci v moči.

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

PHYLLANTHUS NIRURI

Phyllanthus niruri, také nazývaná jako Chanca Piedra (v překladu „lamač kamenů“, název pochází od původních obyvatel Amazonie). Roste volně v deštných pralesech Amazonie a v tropických oblastech celého světa. Užívání Phyllanthus niruri přispívá k udržování normální funkce močové soustavy, funkce močového měchýře a toku moči.

Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou.CHRYSANTHELLUM AMERICANUM - vliv na oběhovou soustavu

CHRYSANTHELLUM AMERICANUM

Chrysanthellum americanum je rostlina pocházející z Peru a Bolívie, ale dnes je rozšířená v Africe, střední a jižní Americe. Je známa pro svoje antioxidační vlastnosti a příznivý vliv na oběhovou soustavu. Ulevuje od pocitu těžkých nohou.

s

Dávkování

1 tableta denně nalačno.

Upozornění

  • Nevhodné pro těhotné a kojící ženy.
  • Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
  • Přípravek není určen jako náhrada pestré stravy.
  • Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou složku.
  • Uchovávejte mimo dosah dětí.
  • Skladujte na chladném a suchém místě chráněném před zdroji tepla.
Lomikam, unikátní kombinace pro močový měchýř a ledviny, doplněk stravy, citráty, Phyllanthus niuri - normální funkce močové soustavu a toku moči, Chrysanthellum americanum, příznivý vliv na oběhovou soustavu, Ulevuje od pocitu těžkých nohou., výhodné balení na tři měsíce
 

Složení

Plnidla (mikrokrystalická celulosa, hydrogenfosforečnan vápenatý), citrát hořečnatý, citrát draselný, Phyllanthus niruri L. z toho 15 % taniny, kyselina stearová, Chrysanthellum americanum (L.) Vatke, protispékavé látky (karboxymethyl­celulosa sodná, oxid křemičitý), potahové látky (hydroxypropyl­methylcelulosa, mikrokrystalická celulosa, kyselina stearová), barviva (oxid titaničitý, β-karoten, karamel, žluť SY, červeň allura AC).

Bez lepku, bez cukru, přirozeně bez laktózy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: