Dezinfekční přípravek s čistícím účinkem Incidin OxyFoam S 750ml, s aplikátorem

Kód: 12701
Neohodnoceno
375 Kč 309,92 Kč bez DPH
Externí sklad

Detailní informace

Detailní popis produktu

INCIDIN OXYFOAM S je kapalný koncentrovaný dezinfekční přípravek s čistícím účinkem k okamžitému použití.

čištění citlivých povrchů se sporicidním účinkem ve formě pěny. Neředí se, rychle působí.

Je určen k přímému použití s cílem zajistit sporicidní účinnost. Pouze pro profesionální použití. Výhody pro uživatele: účinkuje rychle na bázi vysokorychlostního peroxidu vodíku, je otestován dle nové EN 16615, bez škodlivých reziduí, zaručuje sporicidní a plně virucidní působení, je pro něj charakteristická excelentní materiálová kompatibilita.

Spektrum účinnosti: baktericidní, tuberkulocidní, fungicidní na kvasinky, plně virucidní, sporicidní, norovir

Oblasti použití:na všechny citlivé syntetické materiály včetně ultrazvukových sondk dezinfekci monitorů, displejů dotykových obrazovek, klávesnic a kontrolních panelů zdravotnických prostředků a také komunikačních zařízeník dezinfekci citlivých syntetických povrchů jakou jsou syntetická kůže, Makrolon®, akrylové sklo apolysulfonpracovní plochy na klinikách, v primární zdravotní péči, zubní chirurgii a sanitáchnepoužívat na plochy a povrchy citlivé vůči působení oxidačních činidel (např. mramor, měď

Obsah účinných látek ve 100 g produktu: 1,5 g peroxidu vodíku.

Před použitím čtěte přiložené pokyny. Používejte biocidní přípravek bezpečně. Návod k použití: přípravkem postříkejte plochu ze vzdálenosti 30 cm. Rozetřete přípravek, aby byla plocha rovnoměrně smočená. Nechejte uschnout. Případně postupujte tak, že přípravek nastříkejte na čistou utěrku. Rozetřete přípravek, aby byla plocha rovnoměrně smočená. Nechejte uschnout.
UPOZORNĚNÍ - přípravek není vhodný na ošetřování materiálů z mědi, mosazi a mramoru. Před použitím čtěte přiložené pokyny.


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: