Desinfekce na ruce ANTI-COVID 1L

Kód: 12221
Neohodnoceno
433 Kč 357,85 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odstraňuje 99,9%* bakterie, plísně, viry. Účinné proti viru chřipky A H1N1, listeria, salmonella, herpes viru* i Corona Viru. Anti-COVID je speciální Hygienický alkoholový prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky vyvinutý pro boj s nemocí COVID-19.

Hygienický alkoholový prostředek pro dezinfekci rukou a pokožky. V této době je velice důležité si správně umývat ruce. Na to však potřebujeme kvalitní dezinfekci, která svým složením odstraňuje bakterie a zároveň čistí pokožku. A právě teď máte u nás možnost zakoupit prémiovou kvalitu alkoholové dezinfekce značky Cleanee. Tento výrobek je certifikovaný výrobek od Ministerstva zdravotnictví České republiky, číslo povolení CZ-2020-55-01. Prémiovou kvalitu zajišťuje složení, které obsahuje víc než 79 % alkoholu v kombinaci s glycerolem.

Oproti jiným výrobkům na trhu obsahuje vyšší množství Peroxidu vodíku (5%) a Ethanolu (79,6%)! Odstraňuje 99,9%* bakterie, plísně, viry. Účinné proti viru chřipky A H1N1, listeria, salmonella, herpes viru* i Corona Viru. Vyráběné v České republice s certifikací od MZ České republiky (číslo povolení CZ-2020-55-01) Viz bezpečnostní list v Galerii. Aplikuje se na suché umyté, případně kontaminované ruce.

Složení: Ethanol 79,6%, Peroxid vodíku 5%, Glycerol 2,2 %, Coral reed new li 0,2 (parfém), voda 13%

Informace: Vysoce hořlavá kapalina a páry. Způsobuje vážné podráždění očí. Přípravek není vhodný pro děti do 3 let. Při pravidelném používaní hrozí vysušení kůže.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

Vyrobeno v ČR a CERTIFIKOVÁNO od MZČR

100% bezpečný a namíchaný profesonální laboratoří (výrobce na rozdíl od ostatních na trhu má k dezinfekci Bezpečnostní list)

Vysoká efektivita díky nejvyššímu obsahu účinných látek na trhu

Šetrný k pokožce kvůli obsahu glycerolu

Nesmrdí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: